Eicher Diesel 16PS Upgrade No.2 – Real Headlights

February 26th, 2014

image

Bye bye old lame fake lamps.
Hello new chrome trimmed real triple LED headlights! ;)

Those days

February 26th, 2014

image

Those days you’d take your son for a morning walk and no one bothers to mention a warm wrap might come handy (and isn’t a permanently attached accessory of the stroller). A bit chilly now, however gods bless layered clothing. #8)

Jsou dny, kdy si vyrazíte na ranní prochazku se synem a nikdo se ani nezmíní, že by se šiklo něco jako fusak a že to není permanentní součástí kočárku. Pánbůh zaplať za vrstvené hadry, i tak je ale trochu kosa (mě) #8)

Profesionální rodič

February 8th, 2014

Přijedu domů z veletrhu, připravím večeři, během které uspím (současně) obě děti, dojím, dopiju a jdu kreslit baráky. Cyborg hadr. ;)

image

Idyla

January 28th, 2014

image

Dojedli jsme lososo, posloucháme Pink Floydy, ležíme mamince na pupku, nakupujeme, houpeme se v křesle, popíjíme víno, skládáme už dvacátou hračku z jednoho kartonu od žehličky. Ještěže je nás už tolik, kdo by to všechno jinak zastal!

Vyprahlá

January 28th, 2014

Znamená vyprahlá jen, že je znavena Prahou?

A jestli mě chcete potěšit

March 29th, 2013

koupíte mi kdykoliv v budoucnosti album od Jaromír 99 & The Bombers. Velký pátek, melancholický svátek.

image

Valina

February 27th, 2013

A je to tady, konečně neprůstřelný důkaz, že je logika jazyka nesena genetickým kódem. Matěj začal sám od sebe nazývat valící se postrach zimních turistů “valina“. Stejně jako jeho tatínek nějakých třicet let zpátky. (dodneška nechápu, proč tomu kdy kdo začal říkat lavina. Copak se při tom něco laví?)
Uvidíme se doma.

PF 2013

January 1st, 2013

I’m so sorry, no English version this time. In short, I’ve been mostly elaborating on all the interesting stuff happening to me and my family throughout the last year. OK, let me excerpt a few bits.
» Čti dál / Read the rest »

Ve volstrýtžurnálu psali

November 18th, 2012

že je to jde s Evropou Německu navzdory z kopce. Taky tam ale psali, že pan McAffee zastřelil souseda v Belize, za to, že mu otrávil psy, nebo si to aspoň myslí tamní vláda, o které ale pan McAffee tvrdí, že chce zabít pro změnu jeho, protože jim odmítl dát úplatek a ještě o tom začal psát do novin. Tak se jedu přesvědčit na vlastní oči, jak je to s tou Evropou (pan McAffee mě zas tak moc nezajímá). Ve Frankfurtu to zatím působí dobře, jezdí tady dvoupatrový letadla, prodávají čerstvý housky a kuřákům předĕlali akvárka (a napsali na ně ‘inspired by music!’ :) ).
Tak se tešte (taky se těším). A komu jsem se ještě neozval a měli jste za to, že jsem měl, nebojte, ozvu. ;)

image

Kryšpa se zatoulal

November 16th, 2012

image

Krišpín Zázvůrek (*28.8.2007)
Zatoulaný v okolí Tehova u  Říčan od neděle 11.11.2012
Slyší na jméno Kryšpa. Kdybyste ho někde potkali, jak loví myši, mohli byste mu, prosím, vyřídit, že si o něj začínáme dělat starosti a jestli by mohl aspoň vzkázat, kdy se chystá vrátit do chaloupky po Hůrou?

Matěj od začátku tohoto týdne chodí a denně o něm mluví, aniž bychom mu ho jakkoliv připomněli. Kryšpa je neobyčejně vzácný kocour. Narodil se v úterý, za úplňku a úplného zatmění měsíce. Dvakrát bez úhony spadl (nebo skočil, u něj jeden nikdy neví) ze střechy pětipatrového domu, umí mj. vrkat jako holubi, s nimiž na dejvických střechách vyrůstal, a je to po všech stránkách velmi způsobně vychovaný kocour. Kdyby mluvil, strčil by Mikeše do kapsy.

Jestli máte doma kočkovitou šelmu, řekněte jí, prosím, o pomoc. Ony si to už nějak vzkážou.

Děkujeme!
P.S. Až se Kryšpa vrátí, odměna vás nemine!